"Oto Indie! Kraj marzeń i romantycznych wzruszeń, bajecznego bogactwa i niewiarygodnej nędzy, wspaniałości i bladych promyków nadziei, pałaców i lepianek, karłów i gigantów, kobr i słoni, kraj stu narodów i stu języków, tysiąca religii i dwóch milionów bogów, jedyny kraj, który wszyscy pragną ujrzeć, a raz ujrzawszy, choćby tylko przelotnie, nie zechcą oddać ujrzanego obrazu za wszystkie widoki świata razem wzięte.”

Mark Twain

 

W języku Hindi RuBaRu znaczy 'twarzą w twarz'. Zapraszamy do zmierzenia się twarzą w twarz z kulinarną przygodą z kuchnią indyjską. Restauracja RuBaRu oferuje wymyślne i bogate menu tradycyjnej kuchni indyjskiej ze specjalnościami z różnych regionów.

Wtszystkie dania przygotowywane są przez naszych doświadczonych kucharzy pochodzenia nepalskiego z oryginalnych składników sprowadzanych dla Państwa prosto z Indii.

Specjalnością naszej restauracji są dania przygotowywane w tradycyjnym, indyjskim piecu tandoor. Jagnięcina, krewetki, łosoś czy indyjski ser paneer marynowane w jogurcie z aromatycznymi przyprawami, następnie grillowane w glinianym piecu. Dzięki utrzymującej się tam wysokiej temperaturze, przyrządzane produkty pieką się bardzo szybko, dzięki temu pozostają niezwykle soczyste. Ściany glinianego pieca tandoor służą do wypiekania tradycyjnych pieczyw indyjskich.

Mamy nadzieję, że klimat stworzony w restauracji, doskonała kuchnia i przemiła obsługa sprawią, że każda chwila spędzona w RuBaRu zapadnie Państwu w pamięć i będą chcieli Państwo do nas wracać, by poznać wszystkie tajemnice kulinarne Królewskich Indii.